nakittasima

5188 sayılı yasa kapsamında kurulan İstanbul Özel Güvenlik ve Eğitim A.Ş, Dünya’nın her yerinde ortak anlayış, özveri ve disiplin çerçevesinde titiz bir çalışma ile hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz alanlarda güven oluşturmamızın sebebi profesyonel yaklaşımımızdır.

İstanbul Özel Güvenlik ve Eğitim A.Ş; sadece güvenliğe odaklı iş anlayışı ve kurumsal bir yapı ile hizmet verdiği hedef kitlenin taşınır veya taşınmaz mallarının güvenliği konusunda yetkin ve uzmanlaşmış personeliyle çalışmalarına devam etmektedir.

Şirketimiz; ortaklar, müşteriler, tedarikçiler ve çalışanlar için fark yaratan uzun vadeli ve konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş olarak sektörde öncü ve lider bir konuma sahiptir. Kendi iş alanında dünyada meydana gelen her gelişmeyi yakından takip ederek, Türkiye’deki iş süreçlerine aktarımını ve uygulamasını gerçekleştirebilen bir güvenlik şirketidir.

Özetle şirketimiz; güvenlik hizmetlerinin her alanında müşterilerinin ihtiyaçlarına tam ve kusursuz bir şekilde cevap verebilmek için yapılanmıştır.
mühür